Почалося будівництво One Thousand Museum від Захі Хадід

3 вересня 2015 | Автор: Арсен

Почалося будівництво One Thousand Museum від Захі ХадідБудівельні роботи почалися всерйоз на майданчику для зведення One Thousand Museum Захі Хадід. Це буде 62-поверховий шести-зірковий розкішний житловий хмарочос в Майамі, який відкриє вражаючий вид на Затоку Біскейн. Проект, як очікують, буде завершено у 2017.

where can i buy provigil in south africa Іраксько-британський архітектор Захі Хадід не відома в першу чергу проектуванням житлових веж, так як це перший такий її проект у Західній півкулі. Назва кондомініуму Музей Одна Тисяча походить від назви паркової зони однойменного музею (раніше це був парк Bicentennial), а розташований він буде замість старого занедбаного будинку, який колись був на цій території.

Дійсно, проект є дуже цікавою антитезою всьому старому. Його футуристична скловолоконна структура, яка буде вміти скручуватися, має білий бетонний екзоскелет, а велике скління має добре контрастувати з красивою іскристою білою архітектурою ар-деко Майамі. Цей проект також запропонує довгоочікувані зміни виду монотонних комерційних будівель міста.

One Thousand Museum від Захі Хадід

Розкіш є, безумовно, основним чинником, якому приділено особливу увагу в ході підготовки проекту, і тому буде лише 83 місця проживання у всій 706-футовій вежі. При цьому хороми майбутніх мешканців будуть розташовуватися на одному-двох поверхах, а площа їх складе між 4600 і 9900 кв. футів (427 — 919 кв. метрів). Кожна квартира (або навіть приватний будинок у вежі, якщо дозволите) буде мати відразу по кілька негабаритних балконів і хитромудрий технічний контроль за домашньою технікою за допомогою системи Crestron, якій належить стати наглядачем над такими послугами, як освітлення, нагрівання води та повітря, кондиціонування повітря і безпека.

Будівництво One Thousand Museum

Крім того, будинок буде мати водний центр, центр здоров’я і спа-центр, величезну палубу для засмаги та консьєржа. Будівля буде «названа» Залом Неба, а мешканці зможуть насолоджуватися доступом до приватного вертолітного майданчику (надання заключного дозволу від федерального Управління авіації — справа часу).

go to site Додати коментар: