Нові сонячні батареї можуть бути вигідніші, ніж газові електростанції

20 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://fantastic-ideas.com/utility/convert/ Нові сонячні батареї можуть бути вигідніші, ніж газові електростанціїКоли експерти міркують про майбутнє сонячних батарей, вони, як правило, розповідають про нові екзотичні матеріали і фізичні явища. Але в короткостроковій перспективі до небаченого результату може привести найбільш простий метод пошарового укладання в одному модулі декількох різних і добре відомих напівпровідникових матеріалів, кожен з яких налаштований на власну довжину світлових хвиль.

http://arsipkomik.com/work/labah-labah-merah-robot/ Стартап Semprius з Північної Кароліни стверджує, що ефективність методу, розробленого ними, може досягти 50%, в той час, як сучасні комерційні сонячні батареї збирають не більше чверті енергії падаючого на них сонячного світла.

У модулі Semprius використовуються крихітні сонячні елементи, кожен розміром менше міліметра. Компанія стверджує, що такий підхід знижує витрати на охолодження та підвищує загальну ефективність.

Компанія продемонструвала осередки, створені з трьох напівпровідникових матеріалів, покладених поверх четвертого, з яким раніше поєднати інші напівпровідники не вдавалося. Дослідники Semprius в 2014 році створили два варіанти модулів з різних матеріалів з ефективністю 43,9 і 44,1%.

Крім того, що нова технологія дешева і проста, вона дозволяє повторно використовувати дорогі кристалічні пластини для створення на їх базі багатоперехідних сонячних батарей.

В планах компанії на найближчі 3-5 років, як повідомив віце-президент Semprius Скотт Барроуз, об’єднання в одному пристрої в цілому 5-6 напівпровідників, щоб досягти ефективності перетворень більше 50%.

Як завжди, найбільша проблема на даний момент в ціні. Нові комірки будуть коштувати дорожче традиційних, щонайменше доти, поки технологія не стане масовою.

buy Lyrica medication Додати коментар: