Кругосвітній політ на сонячних батареях стартує і завершиться в ОАЕ

2 жовтня 2014 | Автор: Арсен

http://toriigateinc.com/the-leadership-team/ Кругосвітній політ на сонячних батареях стартує і завершиться в ОАЕСтолиця Об’єднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі стане вихідною і кінцевою точкою першого польоту на сонячних батареях навколо земної кулі. Планується, що в березні 2015 року швейцарці Бертран Пікар і Андре Боршберг почнуть кругосвітній переліт на літаку Solar Impulse II.

get link За словами пілотів, Абу-Дабі був обраний, оскільки представляється ідеальним місцем завдяки клімату, інфраструктурі та інтенсивному розвитку екологічно чистих технологій. У січні спільно з міською владою і місцевою компанією Masdar почнеться випробування літака.

У 2013 році Пікар і Боршберг здійснили переліт з Каліфорнії в Нью-Йорк на Solar Impulse першого покоління. Завдяки сонячним батареям акумулятор літака заряджався протягом дня, що дозволяло йому летіти вночі.

Solar Impulse II має розмах крил 72 метри, що більше, ніж у «Боїнгу-747», і 17 тисяч сонячних батарей, які теоретично дають можливість йому літати без посадки до кінця вироблення ресурсу. При цьому вага експериментального літака складає всього 2300 кг.

Літак був представлений у квітні, а перший політ здійснив у червні. Політ навколо земної кулі триватиме 5 або 6 місяців, однак в повітрі за цей час Solar Impulse II пробуде не більше 25 днів. Під час перельоту над океанами пілоти будуть змушені жити на борту літака протягом 5-6 днів. Зупинки для презентацій заходу будуть здійснені в Азії, США, Південній Європі або Північній Африці.

go here Додати коментар: