Комп’ютери замінять психологів

3 квітня 2013 | Автор: Андрій

buy Maxalt rizatriptan Комп'ютери замінять психологівВчені з Південнокаліфорнійського університету заявили, що вже в найближчому майбутньому можуть з’явитися роботи-психологи, здатні спілкуватися з людиною і робити медичний висновок про її психологічне здоров’я. На сьогоднішній день вже існує програма, здатна розпізнавати міміку і жести людини за допомогою веб-камери. Крім того, програма здатна аналізувати тональність голосу, що так само не маловажно при постановці діагнозу.

cytotec no rx in us Такий інтерес до комп’ютерів-психологів насамперед зумовлений тим, що лікар може бути не завжди об’єктивний у своєму рішенні по причині тих чи інших обставин. Зрештою, варто враховувати немаловажний людський фактор. Сьогодні програма-психолог «вгадує» стан людини більш ніж з 90-процентною точністю. Для використання в медицині цього поки не достатньо, однак, перспективи розвитку в цьому середовищі виглядають досить оптимістично.

До випробувань програми було залучено безліч людей, як здорових, так і тих, що знаходяться в депресії або перенесли сильний шок. В ході випробувань, програма-психолог фактично без утруднень визначила діагнози, пов’язані з депресією або посттравматичним шоком. Таким чином, вже в найближче десятиліття можуть з’явитися самі справжні інтернет-психологи, готові не тільки поставити діагноз, але і надати допомогу.

Варто так само відзначити, що програма розпізнавання міміки і жестів людини з метою визначення її стану, була розроблена на базі контролера Kinect. Даний алгоритм створювався для аналізу візуальної інформації в комп’ютерних іграх.

buy real orlistat Додати коментар: