Електрика із медуз.

11 жовтня 2010 | Автор: Андрій | Теги: ,

see url Електрика із медуз.Дослідники із Швеції заявляють, що навчилися отримувати електрику із флуоресцентного протеїну, який вперше був виявлений ще у 1962 році в організмі медузи Aequorea Victoria. Саме цей протеїн надає здатність медузі світитися в темряві.

mail order Lyrica Експерти пояснюють, що флуоресцентний протеїн при потраплянні на алюмінієві електроди створює хімічну реакцію, в результаті якої виробляється невеликий обсяг електрики.

Отриманої енергія цілком вистачає для живлення дрібних електронних пристроїв. Наприклад, для так званих нанопристроїв, які зараз починають широко використовуватися в медицині та різних наукових дослідженнях. Так, в рамках свого відкриття, шведські дослідники створили мікроскопічний ліхтар, який працює виключно на отриманій енергії із медуз.

Тепер, вчені прагнуть відтворити даний протеїн в лабораторних умовах. Якщо їм вдасться це зробити, то в майбутньому його будуть виробляти у великій кількості за низькою ціною.

Фото: advancedaquarist.com

_____
Теперь очень легко можно купить обувь оптом интернет магазин. Данный интернет магазин обуви предлагает широкий ассортимент обуви оптом.

Коментарі (10) на "Електрика із медуз."

 1. BMK12 коментує:

  Цікаво, чи не буде даний процес виробництва шкодити навколишньому середовищу. А якщо і процес і його результати екологічно чисті – тоді досить перспективна технологія.

 2. BMK12 коментує:

  О… І придумайте щось з реєстрацією, а то можна коменти писати від кого хочеш.

 3. admin коментує:

  побачимо, що з цього вийде в дослідників. Може так бути, що технологія буде шкодити природі, тоді думаю про такі технології варто забувати, або….

 4. admin коментує:

  А що саме зробити з реєстрацією. Зробити щоб коментувати могли тільки зареєстровані користувачі? я щось не дуже розумію “коменти писати від кого хочеш”.

 5. BMK12 коментує:

  Ім’я коментатор може собі вибрати будь-яке, навіть “адмін”. А з реєстрацією – ну щоб можна було додавати коментарі без заповнення полів, встановлювати аватар, підписуватись на новини і т.п. . Думаю буде цікавіше ресурсу.

 6. admin коментує:

  Постараюся все врахувати :-)

 7. Tortuga коментує:

  Цеж скільки потрібно протїну щоб засвітити лампочку хочаби з освітленням в 1 люкс. Технологія перспективна ящо вчені навчаться отримувати це протеїн в лабораторних умовах. А покищо медуз трошки шкода. Наскільки я знаю з рівнем розвитку в медуз цей протеїн виробляється неоднаково. Тим паче для істотного використання потрібно надто багато протеїну.

 8. Tortuga коментує:

  Мені одне цікаво а яка максимальна напруга отримується при взаємодії цього протеїну з алюмінієвими електородами.

 9. admin коментує:

  Не знаю, щось в оригінальній статті нічого про це неговорилося, може ще самі не знають.

 10. Kostia коментує:

  +_+ у мене відповідь одна кльово!!!

go to link Додати коментар: