Будинки майбутнього

23 травня 2013 | Автор: Тетяна | Теги: ,

http://breast-test.com/a-appointment-q-whatre-your-targets-for-the-future/feed/ Будинки майбутнього
Сьогодні перед архітекторами усього світу стоїть непросте завдання: їм потрібно не лише спроектувати гарну з естетичної точки зору та міцну будівлю, а й зробити так, щоб така розробка була економічно вигідною і не завдавала шкоди навколишньому середовищу. Останнім часом досить популярними стали розробки таких будівель, які могли б за рахунок тих чи інших особливостей своєї будови виробляти достатню кількість енергії для забезпечення нею мешканців будинку. Саме такою розробкою найближчим часом зможе похизуватися Швеція: у Стокгольмі вже розпочалося будівництво «волохатого» хмарочоса, що нагадує будівлю, на яку начепили перуку. Насправді ж, мільйони волосинок є тонкими волокнами, які їхній рух на вітру перетворюють на електричну енергію.

Tastylia Uk Такі волокна функціонуватимуть навіть при найменшій швидкості вітру; для старту процесу вироблення енергії вистачить навіть найлегшого поштовху соломинки. Це відбувається за рахунок того, що для матеріалу, з якого вони виготовлені, характерні п’єзоелектричні властивості, тобто можливість виникнення заряду на речовинах, які струму не проводять (діелектриках). Таким чином, звичайна висотна будівля перетворюється на справжню електричну станцію, яка зможе продукувати енергію не лише для потреб її жителів, а й для поруч розташованих будинків.

Безсумнівно, втілення в життя такого неординарного проекту дозволить компанії Belatchew Arkitekte привабити до Стокгольма силу-силенну туристів, адже хмарочос планується зробити яскравою візитівкою: вночі волокна, якими він вкритий, будуть світитись і переливатись, створюючи хвилеподібний ефект на вітру і дійсно справляючи незабутнє враження.

Коментарі (2) на "Будинки майбутнього"

  1. Наталiя коментує:

    Молодцi, гарно придумали, менi ця iдея дуже подобається волохатий хмарочос виглядатиме дивно i не звично, але скiльки вiд нього буде користi, а це найголовнiше. Вiн поможе зберегти природнi ресурси планети.

  2. Марина Марчен коментує:

    Мені дуже сподобалося як будують Плаваючий екополіс Лілія (Lilypad) Один бельгійський художник настільки перейнявся ідеєю зміни клімату що придумав вельми специфічне будівлю. У разі якщо більша частина суші опиниться під водою, людство виручить плавучий будинок! У нього поміщається 50 тисяч осіб, що дозволить популяції зберегтися навіть у разі Всесвітнього потопу.

http://tomcarter.co.uk/art-documentation/selected-commissions/daniel-pasteiner-compound/feed/ Додати коментар: