Acer анонсувала модульний комп’ютер

3 вересня 2015 | Автор: Арсен

can i buy Pregabalin in canada Acer анонсировала модульный компьютерКомпанія Acer представила новий модульний комп’ютер, який, незважаючи на назву, є не зовсім тим, про що може подумати більшість користувачів. На відміну від представленого ще в 2014 році Project Christine від компанії Razer, в комп’ютері Revo Build Series складові елементи зовсім не виділені в самостійні блоки, у всякому разі, далеко не всі. Базовий модуль нового пристрою – повністю самостійний комп’ютер. Інші модулі в ньому потрібні для поліпшення технічних характеристик, а також розширення функціоналу. Для того, щоб поліпшити Revo Build Series буде достатньо встановити на нього додатковий модуль.

http://woodwardccf.com/cause/crohnscause/ Технічні характеристики базового модуля Revo Build Series наступні: ОЗУ об’ємом 8 Гігабайт, процесор Intel Celeron або Pentium на вибір, три USB-порти, HDMI-порт і аудіороз’єм. Розмір базового модуля – 12.5х12.5.

Зараз блок Revo Build готується до виходу в продаж. У країнах Європи пристрій з’явиться в жовтні. Відомо також, що комп’ютер буде продаватися на Близькому Сході і в Африці.

Вартість базового модуля становить 200 євро для країн Європи. На комп’ютер буде встановлена ОС Windows 10. Надалі до модульного комп’ютера можна буде докупити численні модифікації, що вийдуть у продаж трохи пізніше. Відомо, що вийде модуль з додатковою відеопам’яттю, характеристики якого поки не називаються, а також модулі з додатковими жорсткими дисками. Крім цього до комп’ютера вийде станція бездротової зарядки гаджетів і аудіосистема.

Нагадаємо про те, що модульна система призначена для спрощення апгрейда комп’ютера. Ідейним натхненням для технології стала система частин, інтегрована в ПК в кінці XX століття і поклала початок ери сучасних комп’ютерів. Сьогодні цю технологію намагається використовувати для виробництва смартфонів компанія Google в своєму проекті Project Ara.

Додати коментар: