А тим часом уже представили Dragon V2

2 червня 2014 | Автор: Арсен | Теги:

http://torontomarathon.com/?url=http://torontomarathon.com/results/ А тим часом уже представили Dragon V2Пройшли випробування другого представника нового космічного корабля. Нещодавно, з цього приводу Елон Маск дав своє інтерв’ю. Він є генеральним директором SpaceX CEO. Були розсекречені новини про новий проект, який нагадує проект з доставки обладнання на космічну станцію. Головною метою нового проекту є повна модифікація першого космічного апарату. Він повинен виконувати такі завдання як транспортування космонавтів. Також, він повинен вміти здійснювати посадку на поверхню планети Земля.

click here Перший проект SpaceX Dragon вже зробив декілька успішних рейсів до космічної станції. На ньому було проведено випробування безпечної посадки на поверхню. Наступний варіант вже повинен самостійно здійснювати необхідну посадку на Землю. А тим часом, перший космічний апарат вже здійснив третій політ до космічної станції. Вже планується наступна доставка обладнання на космічну станцію.

Нова стратегія дала відповідні успіхи. Апарат може здійснити посадку на будь-яку поверхню. SpaceX Dragon може здійснити посадку навіть на іншу планету. При цьому, посадка буде здійснюватися точністю тієї, що використовується у вертольота.

Але, як і більшість сучасних речей, даний апарат піддався змінам. Його посадка і деякі додаткові функції будуть доступні в новому Dragon V2 . Буде змінена кабіна пілота. Вона стане широкою. Нова платформа зможе вмістити до семи осіб на борту. Вони зможуть провести в приміщенні корабля близько 5-ти днів. Для деяких космонавтів даний комфорт стане як у літака бізнес класу.

http://shellystearooms.com/shellys-of-chilham/steph1/ Додати коментар: