Рим був більший, ніж прийнято вважати

11 вересня 2015 | Автор: Арсен

watch Рим був більший, ніж прийнято вважатиАрхеологи виявили залишки стародавнього будинку в центральній частині Риму, які свідчать про те, що місто в давнину було набагато більше, ніж прийнято вважати.

http://breast-test.com/mobilna-aplikacija/feed/ Розкопки проводилися в районі Квиринальского пагорба. У ході дослідження вчені знайшли добре збережений будинок прямокутної форми, який фахівці датували VI ст. до н. е.

Споруда збереглась повністю: археологи виявили дерев’яні балки, покриті глиною стіни і дах. Крім того, дослідники знайшли свідчення того, що споруда використовувалася для проживання і не була храмом.

Раніше вважалося, що під час правління шостого царя Стародавнього Риму Сервія Туллія, пагорб використовувався як сакральне місце. Вчені вважали, що тут розташовувалися храми та некрополі, а житлові будинки будували на півдні міста, де був розташований Форум.

Рим був більший, ніж прийнято вважати

Рим був більший, ніж прийнято вважати

В даний час на Квірінальському пагорбі є офіційна резиденція президента Італії. До цього тут була папська резиденція.

За словами керівника археологічної групи Міреллі Серлоренці, нове відкриття свідчить про те, що центром Риму на початку VI ст. до н. е. не був Форум, і справді, місто було набагато більше. Не виключено, що виявлена споруда була домом доглядача храму, який виявили недалеко від цього місця в 2013 році. Розміри знайденого археологами будинку склали 3,5 на 10 метрів. Висота досягала 3 метри. Будинок мав два входи.

Buy Tadalafil Oral Strips Додати коментар: