Неандертальці припинили своє існування на 15 тис. років раніше, ніж вважалося

6 лютого 2013 | Автор: Андрій | Теги: , ,

Maxalt online Останнє дослідження антропологів з Іспанії змусило їх зробити висновок, що європейські території неандертальці покинули 45 тисяч років тому, а не 30, як вважала наука до цих пір. Таким чином, це доводить, що неандертальці не могли перебувати в контакті з предками сучасного населення Європи, повідомляється на сторінках видання Proceedings of the National Academy of Sciences.

click here Представник Національного університету дистанційної освіти в місті Мадриді професор Хесус Хорда говорить, що одержані дані дають можливість говорити про перспективу ревізії посібників, в яких йдеться про історію еволюції людини. І незважаючи на те, що пропозиції такого характеру сьогодні викликають неприйняття у багатьох вчених, ідея про повну відсутність контактів між неандертальцями і кроманьйонцями продовжує обростати різними аргументами.

source url Такий висновок група вчених і Хорда зробили в результаті повторного датування різних останків неандертальців і їхніх щелеп, що дійшли до наших часів. Вони були знайдені на території південної Іспанії.

Для того, щоб встановити приблизний вік неандертальців, автори дослідження відібрали виключно ті кістки, які не піддалися пошкодженням від стихій і хижаків. Було з’ясовано, що більшість частинок скелетів неандертальців насправді більш давні, ніж вважалося раніше.

Коментування заборонено!