Міграції древніх людей досліджують за допомогою підводної археології

10 вересня 2015 | Автор: Арсен

click here Міграції древніх американців17 вересня судно Shearwater відправиться в експедицію на пошуки слідів перших американців. Головне завдання вчених – здійснити сканування океанічного дна на півночі Тихого океану, де, на думку дослідників, могли зберегтися залишки стародавніх поселень. Про це повідомляє журнал Nature.

buy Lyrica in dubai На думку дослідників, перші люди прийшли до Америки приблизно 15-20 тисяч років тому через Берингову протоку. Так, перші знайдені сліди перебування людей на території Америки датуються приблизно 13 тисячоліттям до н. е. Однак найдавніші рештки давніх людей були виявлені зовсім не на Алясці, а, наприклад, в Монте-Верде, на півдні Південної Америки, або на стоянці Баттермилк Крик на півночі Мексиканської затоки.

Причина цього в тому, що 15 тисяч років тому рівень моря був майже на 100 метрів нижче, ніж тепер. Тому якщо стародавні люди рухалися вздовж узбережжя, то їх поселення і кістки тепер знаходяться під рівнем моря і, відповідно, недоступні безпосередньому спостереженню.

Чи вийде у Shearwater знайти під водою сліди міграції древніх людей, які йшли вздовж узбережжя Північної Америки, покаже час. Однак, можливо, що шлях через Берингову протоку був не єдиним шляхом, який привів в Америку її давнє населення — недавнє генетичне дослідження показало зв’язок стародавніх індійців і жителів Меланезії.

http://ageconcernni.org/hawkeyes-football-terrapins-football-michigan-wolverines-football-michigan/ Додати коментар: