Відеоігри зі сценами насильства роблять людей добрішими

15 липня 2014 | Автор: Арсен

can you buy Lyrica over the counter Відеоігри зі сценами насильства роблять людей добрішими Суперечки про те, погано чи добре впливають на людей жорстокі відеоігри тривають вже давно. Зовсім недавно, тести вчених показали, що насправді насильство у відеоіграх підвищує рівень моральності у людей.

http://crystalpalacemuseum.org.uk/image_031.html Під час тестів, учасників експерименту попросили пограти у відеоігри зі сценами насильства, в яких їм доведеться забути про моральність і заподіювати біль іншим персонажам гри.

У дослідженні під назвою “Бути поганим у відеоіграх допоможе зробити вас морально дошкульніше” вчені виявили, що ті, хто завдавав шкоди віртуальному персонажеві, були емоційно більше зачеплені, ніж ті, хто цього не робив. Керував дослідженням доктор Метью Грізард, доцент факультету зв’язку в Університеті штату Нью-Йорк у Буффало.

За словами Грізарда, відеоігри, де є насильство, втягують гравців у довільну поведінку, яка означає здатність людини діяти, ґрунтуючись на зразку і контролювати власну поведінку, зіставляючи свої дії з цим зразком.

Усього в експерименті брало участь 185 осіб, яким призначили ролі і попросили пограти в шутер (стрілялка) в якості терориста або солдата. Крім цього, кожного учасника попросили згадати події з особистого життя, які спонукали в них почуття провини, і події, в яких вони не бачать своєї провини.

Дослідження встановило тісний позитивний взаємозв’язок між виною, проявленою під час гри і психологічними основами моральності, які були порушені. “Ми виявили, що після того, як учасник зіграв у жорстоку відеогру, він відчував провину, і ця вина була пов’язана з тонким сприйняттям того, що він порушив певні моральні цінності”, – говорить Грізард.

http://sandsfoot.com/blog/ Додати коментар: