Поселенці на Марсі не проживуть довше 68 днів

20 вересня 2015 | Автор: Арсен

go Поселенці на Марсі не проживуть довше 68 днівЛюди, які оселяться на Марсі, зможуть вижити не більше 68 днів. Так стверджується в новому дослідженні, де піддали сумніву проект колонізації Червоної планети.

enter site Вчені з Массачусетського технологічного інституту прийшли до висновку, що на даний момент не існує технологій для заснування поселення на Марсі. Вони проаналізували проект Mars One, згідно з яким люди опиняться на Марсі вже в 2024 році. Групу людей відправлять на Червону планету з перельотом в один кінець, а підготовку до польоту будуть знімати для реаліті-шоу. Дослідники змоделювали умови життя на Марсі і виявили низку несприятливих умов, які призведуть до загибелі команди. Вони вважають, що марсонавти почнуть вмирати вже за 68 днів місії.

Основною проблемою для поселенців стане план по вирощуванню та забезпечення себе продуктами харчування. Це створить велику кількість кисню, що в свою чергу призведе до появи легкозаймистого середовища. Потрібна система для видалення кисню, а такі технології ще не були розроблені. Рівень вологості в модулях повинен наближатися до 100 відсотків, що не смертельно, але і не комфортно для космонавтів.

Крім того, знадобляться запасні та змінні деталі. Однак, враховуючи, що Марс знаходиться у 54,6 млн. км від Землі, політ туди займе, щонайменше, 7 місяців. А для того, щоб доставити все необхідне обладнання, потрібно 15 запусків супер ракети Falcon Heavy компанії SpaceX, що обійдеться в 4,5 мільярда доларів.

Вчені все ж пропонують альтернативу, яка зможе забезпечити виживання космонавтів на Марсі. Вони стверджують, що можна використовувати окрему структуру для вирощування продуктів і зберігання надлишку кисню, отримуючи тільки необхідну кількість для поселення.

Коментарі (3) на "Поселенці на Марсі не проживуть довше 68 днів"

  1. Юрій коментує:

    Дуже шкода, якщо так :((( Адже хочеться, щоб ще за мого життя така висадка на Марс відбулась ….

  2. валерій коментує:

    та фігня то все про небезпечно.!!!!!!!!!! полетять і будуть жити як люди

  3. валерій коментує:

    ФІГНЯ ПОВНА БОЯТЬСЯ !!!!!!!!!!.БО ЩОСЬ ПОМІНЯЄТЬСЯ В СВІДОМОСТІ ЛЮДЕЙ

http://intouch-business.com.gridhosted.co.uk/ Додати коментар: