Планшети від компанії Apple стають “підручниками” для щурів?

21 грудня 2012 | Автор: Андрій

http://oceanadesigns.net/hello-world/ Планшети від компанії Apple активно захоплюють світовий ринок і знаходять все більше сфер застосування. Американські біологи стверджують, що для навчання щурів і дослідження механізмів їх пам’яті найкраще підходить саме цей пристрій. Свою роботу, яка доводить це твердження, вони опублікували на сторінках журналу Behavioural Processes.

fincar on line Для того, щоб вивчати поведінку піддослідних щурів вченими була виготовлена спеціальна камера, одну зі стін якої займав вертикально встановлений планшет. На екрані цього планшета дослідники демонстрували щурам зображення різних геометричних візерунків, які тварини повинні були запам’ятовувати. Дослідниками було проведено кілька експериментів, які відрізнялися методикою навчання щурів взаємодії з планшетом від компанії Apple.

Зазвичай щурам демонструвався візерунок, який через деякий час змінявся іншим зображенням. Гризуни повинні були запам’ятовувати початковий узор і порівнювати його з новим. Стимулом для тварин в цих експериментах були шматочки їжі.

Вчені помітили, що якщо зображення не відрізнялися один від одного, і щури не повинні були натискати на планшет, то навчання просувалося вкрай повільно. Якщо ж тварині потрібно було вибрати одне з декількох альтернативних зображень і натиснути на нього, то вона дуже швидко розуміло свою задачу і звикала до користування планшетом iPad.

Tastylia italy Додати коментар: