Кассіні зробив нове фото Сатурна

26 грудня 2012 | Автор: Андрій | Теги: , , ,

source Зонд під назвою «Кассіні» зробив новий знімок Сатурна, на якому також дуже чітко видно два супутники цієї планети – Мімас і Янус.

http://oceanadesigns.net/sitemap.html Варто підкреслити, що фотографія була зроблена на відстані 2,6 мільйона кілометрів від Сатурна з нижньої сторони його кілець.

На повнорозмірному знімку вчені побачили тінь супутника Мімаса в південній частині планети. В свою чергу, біля північного полюса, у протилежній частині зображення чітко видно світлу точку – це інший супутник Сатурна під назвою «Янус».

За повідомленнями іноземних видань, Кассіні зробив цей знімок ще 24 серпня 2012-го року, але опублікували його лише кілька днів тому.

Нагадаємо, до цих пір зонд Кассіні, що належить американському аерокосмічному агентству НАСА, робив чимало відкриттів. Наприклад, на поверхні Титана він виявив вуглеводну річку, приблизна довжина якої складає 400 кілометрів. Вона впадає в метанове море Кракена.

Минулого року група астрофізиків, проаналізувавши знімки, отримані апаратом Кассіні, зробила заяву про те, що так звані «метанові ріки» на Титані незвично молоді. На їх думку, це говорить про можливість нещодавніх потужних перетворень ландшафту супутника протягом тривалого часу.

purchase Tastylia online without prescription Додати коментар: