Facebook таємно маніпулював емоціями користувачів

2 липня 2014 | Автор: Арсен | Теги: ,

cheapest place to buy finasteride uk Facebook таємно маніпулював емоціями користувачів Дослідники відомої соціальної мережі Facebook провели масовий експеримент, маніпулюючи настроєм сотень тисяч користувачів, щоб з’ясувати, як передаються емоції. Експеримент, для проведення якого вчені не отримали певної згоди, спровокував критику з боку користувачів, пов’язану з конфіденційністю і питаннями етики.

Tadalafil Oral Strip У 2012 році Facebook спотворив новинні стрічки 700000 користувачів, щоб вони виглядали більш позитивними або негативними, ніж зазвичай. У ході експерименту виявили, що користувачі публікували більше позитивних чи негативних коментарів у залежності від того, як змінилася їх новинна стрічка.

Дослідження реальних мереж показали, що існує так зване “емоційне зараження”. Експеримент, проведений у Facebook, вперше продемонстрував, що таке “емоційне зараження” може відбуватися без прямої взаємодії або невербальних сигналів.

Дослідження охопило тільки англомовну версію соціальної мережі, користувачі якої автоматично взяли участь в експерименті. Вчені проаналізували слова, використовувані в публікаціях, щоб з’ясувати, які емоції в них переважали: негативні чи позитивні, і визначити в яку групу потрапляли користувачі.

Вони з’ясували, що емоції поширювалися по мережі, і друзі частіше відповідали на негативні публікації. Ті, хто піддавався впливу більшої кількості емоційних публікацій будь-якого характеру, частіше припиняли залишати свої публікації.

Варто нагадати, що погоджуючись з “Політикою використання даних” Facebook при створенні свого аккаунта, користувачі дають згоду на те, що їхні дані будуть використовуватися для досліджень, тестування і поліпшення сервісу.

follow site Додати коментар: