Чи зможуть комп’ютери замінити лікарів

21 вересня 2015 | Автор: Арсен | Теги: ,

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/envira/red-travertine/ Чи зможуть комп'ютери замінити лікарів Навіть у науковій фантастиці немає такого, щоб лікарів повністю замінили б комп’ютери. У «Зоряному шляху», наприклад, голографічні лікарі були повсюдним явищем. Але до них зверталися тільки в разі виникнення надзвичайної ситуації. На борту корабля, як правило, повинен знаходитися повноцінний лікар.

buy a heart lyrics У реальному житті ми вже консультуємося з комп’ютерами замість лікарів, використовуючи Інтернет для пошуку симптомів та порядку надання медичної допомоги, перш ніж відправлятися на прийом. Поки це не те ж саме, що звернутися до реальної людини: немає такої довіри, і деякі люди вважають, що комп’ютери ніколи не зможуть замінити реальних лікарів з цієї причини.

Чи стане медицина застарілою областю професійної діяльності в майбутньому? Швидше за все, ні. Чи зможуть комп’ютери замінити лікарів в певних питаннях? Швидше за все, так. Єдине, що ми знаємо напевно, так це те, що медицина майбутнього буде кардинально відрізнятися від тієї, якою ми її знаємо сьогодні.

Як експерти оцінюють роль роботів і комп’ютерів в медицині майбутнього? Давайте поговоримо.

Комп’ютери стають все більш просунутими, і багато людей вважають, що вони зможуть замінити лікарів хоча б в деякій мірі. Доктор Кент Боттлс стверджує, що «протягом п’яти років лікарі швидкої допомоги будуть замінені товариськими роботами-гуманоїдами, аватарами і комп’ютерними програмами». Він вважає, що лікарі все ще матимуть місце, але комп’ютери візьмуть на себе базові функції асистентів швидкої допомоги.

Фархад Манжу, технічний письменник, дружина якого – патологоанатом, погоджується, що комп’ютери замінять лікарів, але переживати варто явно не асистентам швидкої допомоги та лікарям загального призначення. Лікарі-фахівці – як його дружина – ось, хто в небезпеці. Манжу вважає, що «роботи прекрасні фахівці. Вони можуть робити одну і ту ж справу нескінченне число разів, а якщо зосереджуються, їм просто немає рівних».

А що ви думаєте?

http://intouch-business.com.gridhosted.co.uk/ Додати коментар: