Найпопулярнішим автомобілем в США визнаний Ford Mustang

8 вересня 2015 | Автор: Арсен

source site Ford MustangЛегендарний Ford Mustang є найпопулярнішим першим автомобілем американців, повідомляє MarketWatch з посиланням на дослідження, проведене компанією AutoNation на основі аналізу фотографій у соцмережі Instagram.

http://graceproductionservices.com/comments/feed/ Компанія відібрала понад 173 тис. фотографій з поширеним хештегом #myfirstcar («мій перший автомобіль»). Як виявилося, найчастіше на фотографіях зображений Ford Mustang (приблизно в 17% випадків).

На другому і третьому місцях розташувалися дві моделі японської компанії Honda — Civic і Accord (15% і 11% відповідно). Четверта і п’ята сходинка рейтингу дісталася Volkswagen — для 7% американців першим автомобілем став Jetta, для трохи більше 5% — модернізована версія класичної моделі Beetle.

Chevrolet Camaro, головний конкурент Mustang в сегменті так званих масл-карів (доступних автомобілів середнього розміру з мотором підвищеної потужності), посів шосте місце, з’явившись на 5% фотографій. Серед виробників перше місце посіла Honda, друге — Ford, третє — Chevrolet, а замкнули п’ятірку Volkswagen і Nissan.

Примітно, що найпопулярнішим кольором першого автомобіля став синій (майже 19% випадків). На другому і третьому місці йдуть червоний (18,53%) і чорний (18,50%), далі білий (14,26%).

Втім, аналіз популярності фотографій першого автомобіля у друзів власників аккаунта в Instagram показує дещо іншу картину. Найпоширеніші моделі скромно зайняли місця в середині списку з показниками в 30-35 «лайків», тоді як явним лідером стали автомобілі BMW — фото з ними збирало в середньому майже 50 «сердечок». Друге місце дісталося Mercedes-Benz (більш 40 «лайків»), третє — Jeep (40).

click Додати коментар: