Визначено найщасливіший період в житті людини

7 лютого 2016 | Автор: Арсен

follow url Визначено найщасливіший період в житті людиниВчені визначили, який період в житті людини є найбільш нещасливим. Виявляється, найбільше страждань і незадоволеності життям випадають на частку 40-59 літніх людей. Основною причиною для цього вчені називають не низьку фізичну привабливість і навіть не хвороби, які все частіше і частіше починають атакувати людину, а… клопоти про вже дорослих дітей.

buy Pregabalin cheap uk Саме відповідальність за своїх дітей, що вступають у доросле життя, і робить людей нещасними. Тим більше що нащадки, які вже подорослішали зовсім не поспішають користуватися батьківським досвідом, тому тривога за них тільки зростає. Порада в цьому випадку одна — постаратися знайти гармонію. Чим більше у вас в цьому віці буде взаєморозуміння в сім’ї і задоволеності роботою, тим щасливішими станете ви.

Але у відкритті вчених є і позитивні моменти. Згідно з дослідженням, старість вже не є найбільш сумним часом, коли люди змушені доживати свій вік. Хоча, звичайно, літніх людей досі турбують проблеми зі здоров’ям і питання про те, чим скрасити свої будні.

http://graceproductionservices.com/965073/k807rz9_4902.html Додати коментар: