Види поведінки, які відштовхують від вас людей

20 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://arsipkomik.com/work/si-buta-dari-gua-hantu-pamungkas-asmara/ Види поведінки, які відштовхують від вас людей Твоя поведінка – це саме те, що може повністю змінити твоє життя. Будь чесним перед собою – часто ти ведеш себе дуже негативно, тим самим отруюючи собі життя. Безумовно, немає людей, застрахованих від змін настрою, причому не завжди в добру сторону, але варто пам’ятати, що у тих, хто регулярно працює над собою і над своїм зростанням, таке відбувається набагато рідше.

http://enuan.com/types/logistica-e-trasporti Ось вони, типи поведінки, які можуть отруювати твоє життя:

1) Ти заздриш іншим людям.

Не потрібно дозволяти заздрості здобувати над тобою верх. Заздрість – це якість, яка змушує людину замість того, щоб акцентувати увагу на хороших речах у своєму житті, помічати лише те хороше, що трапляється з іншими.

2) Ти надто чутливий і приймаєш все близько до серця.

Коли людина починає вважати, що все, що відбувається навколо неї, неодмінно робиться з метою її приниження або образи, або ж просто стосується її якимось чином, то для неї суспільство стає просто нестерпним.

3) Ти ведеш себе як вічна жертва.

Це одна з найбільш неприємних поведінкових ліній. Людина постійно скаржиться на життя, живлячи таким чином своє почуття жертви. Віра в те, що ти – жертва, що у тебе відсутня влада над своїм життям, а також над тим напрямком, куди вона рухається, моторошно отруює розум і змушує тебе нескінченно топтатися на місці.

4) Ти збираєш в собі втрати, образи і біль.

Одна з найважчих речей у житті – це вміти відпускати. Будь то образа, втрата, любов, гнів або вина. Зміни до життя людини ніколи не приходять легко, тому як ти борешся сам з собою, щоб прийняти їх, і борешся з собою, щоб дозволити піти тому, до чого звик.

Як показує практика, найкраще, що можна зробити в даній ситуації – це саме відпустити, тому що тільки ця дія допоможе тобі зняти з себе тягар минулого, який отруює теперішнє життя.

http://torontomarathon.com/courtyard1-250x187/ Додати коментар: