Ви розумніші за інших, якщо знаєте декілька мов

11 вересня 2015 | Автор: Арсен

generic cytotec without prescription canada Вивчення інозмених мовЯкщо ви зібралися присвятити час вивченню англійської, французької чи китайської — ви навіть не уявляєте, який потужний позитивний вплив це матиме на ваш розум. Люди, які розмовляють більш ніж на одній мові, розуміють набагато швидше і частіше знаходять вірні рішення.

source link The New York Times розповідає відразу про декілька досліджень, які були проведені з людьми різного віку — і всі вони про те, як сильно вивчення нової мови покращує мозкову активність.

Якщо ви вмієте думати на двох мовах, це дозволяє вам «визирнути з коробки» звичного сприйняття.

Дослідження, проведене в американській Національній академії наук, розповідає про когнітивні успіхи 7-місячних немовлят, з якими батьки розмовляють на різних мовах. Діти, які виросли в сім’ях з батьками з різних країн, швидше розвиваються, краще вчаться і відмінно пристосовуються до нових обставин.

Ще одне дослідження, в якому взяли участь більше 40 літніх осіб, показало, що знання двох мов і більше значно уповільнює старіння мозку і надійно захищає від деменції і Альцгеймера.

Вчені пояснюють феномен так: мозок — це м’яз, а вивчення іноземної мови і періодичне його використання в побуті — відмінна для нього вправа. Чим більше ви вчитеся, тим більш гнучкий ваш мозок і тим довше він зберігає свою ясність.

Хоча це й очевидно, на цю тему теж проводилися дослідження. Якщо ви опануєте іноземну мову, то неминуче станете творчою людиною. Psychology Today пише, що знання другої мови допоможе простіше і швидше знаходити рішення складних інтелектуальних завдань і частіше проявляти творчий підхід у роботі.

Medical Daily розповідає про результати іншого дослідження, у якому взяли участь 120 студентів: білінгви краще справляються із завданнями з морфології, синтаксису і з творчим есе.

«Ми встановили, що у білінгвів є очевидні переваги. Вони краще говорять і пишуть рідною мовою. Краще вирішують завдання з арифметики. Ефективніше вирішують побутові проблеми і вміють творчо мислити. У них не тільки кращий словниковий запас: вони РОЗУМІЮТЬ значення слів, а не просто знають їх. Це дозволяє їм бачити і відчувати світ на більш глибокому інтуїтивному рівні» — говорить доктор Фрезер Лочлан, провідний автор цього дослідження.

Якщо діти володіють декількома мовами з раннього віку, то вони краще розуміють різні ідеї і концепції, вміють краще мислити глобально. Знати дві мови — це як мати два «творчих» відділи в мозку. Один з них більшістю людей не використовується.

buy modafinil legally Додати коментар: