Великобританія узаконила схрещування людей і тварин

15 лютого 2016 | Автор: Арсен

схрещування людей і тваринІнструкцію по вирощуванню різних частин людини в тілах тварин виклало міністерство внутрішніх справ Великобританії на своєму сайті. Вона призначена для вчених, які планують вирощувати людські органи в тілі тварини і проводити дослідження. Також вони тепер мають право проводити на отриманих шляхом схрещування істот досліди для пошуку методів лікування хвороб людини. Це другий крок у даному напрямку.

На початку лютого влада Великобританії дозволила проводити модифікацію геному людського ембріона за допомогою технології CRISPR/Cas9.

Інструкція ділиться на три категорії в залежності від ступеня неоднозначності.

source url У першій групі знаходяться звичайні досліди. Наприклад, експерименти з мишами, на яких вивчають препарати для лікування раку. Отримати дозвіл на проведення таких дослідів легше всього.

http://crystalpalacemuseum.org.uk/history.html У другій групі більш високий пріоритет. До неї належать дослідження з використанням клітин людського ембріона в тілі тварини.

Tadalafil Oral Strips У третій групі найскладніші і неоднозначні експерименти. В останню групу включені досліди, в результаті яких поведінка тварин може стати схожою на людську. Також там знаходяться досліди, які можуть призвести до зародження у тварини людського ембріона. Гібридні ембріони теж знаходяться в третій групі.

Додати коментар: