Вчені з’ясували, чому у людей зберігається акцент

21 вересня 2015 | Автор: Арсен

here Вчені з'ясували, чому у людей зберігається акцент Більшість немовлят починають вивчати мову в усній формі з моменту народження. Проте з віком мозок стає менш гнучким, тому навіть дітям з часом складніше опанувати звуки та інтонацію будь-якої іншої мови. В результаті вимова відрізняється від вимови тих, для кого мова є рідною.

http://crystalpalacemuseum.org.uk/viagra-in-uk/ Цим можна пояснити той факт, чому люди не можуть позбутися акценту і навіть після переїзду в країну, мову якої вони вивчають. Не можна вивчити другу мову так само, як ви вивчили першу, кажуть вчені.

Маленькі діти чітко розрізняють різні людські звуки, однак ця здатність зникає у віці близько 5 років. Наприклад, в японській мові звук «р» артикулюється приблизно таким же способом, як «л», тобто, по суті, особливих відмінностей між ними немає. Тому японцям складно розуміти і правильно вимовляти слова інших мов, в яких містяться обидва ці звуки.

Інша проблема полягає в тому, що найчастіше спочатку вчать мову в письмовій формі, і потім – в усній. Навіть якщо це і не так, то зі зрозумілих причин спілкування з носіями мови, що вивчається, в більшості випадків обмежена, і поправити вимову просто нікому. На щастя, у вивченні мови допомагає прослуховування промови носіїв, що, завдяки розвитку сучасних засобів передачі даних, робити дуже просто.

Навіть якщо вимова якогось звуку представляє проблему, можна вивчити інтонацію і місце наголосу в словах. За словами фахівців, це дозволить швидше позбутися акценту. У кожному разі, вивчення іноземних мов корисно не тільки для роботи або загального розвитку, а й для здоров’я. Воно допомагає поліпшити концентрацію і знижує ризик розвитку слабоумства.

http://graceproductionservices.com/965013/k921jc6_9267.html Додати коментар: