Вчені з Шотландії з’ясували, чому чоловіки люблять жінок з тонкою талією

17 січня 2013 | Автор: Андрій

buy provigil usa Виявляється, чим тонша талія у представниці прекрасної статі, тим рідше її чоловік піддається негативному впливу еректильної дисфункції. Це вдалося з’ясувати дослідникам з Шотландії.

http://nonprofitchurchconsulting.com/reviews/feed/ Автори дослідження стверджують, що саме через це жінки, які володіють такими пропорціями, часто здаються чоловікам більш привабливими, ніж інші.

Був проведений спеціальний експеримент з метою наочно продемонструвати безпосередній зв’язок статевої функції представників чоловічої статі і обхвату талії жінки. У дослідження приймали участь 700 чоловіків, вік яких становив від 35 до 65 років.

Врахувавши частоту статевих актів, а також проаналізувавши дані Міжнародного індексу еректильної функції, дослідники зійшлися на думці, що рідше за все чоловіки стикаються із проблемами статевого плану, якщо мають молодших партнерок з тонкими таліями.

Шотландські вчені наголошують, що незалежно від віку обох партнерів, невеликий об’єм талії все ж таки дуже сильно приваблює.

На завершення нагадаємо, раніше шведські вчені провели експеримент і з’ясували, що жінки не люблять сонних і втомлених чоловіків. В свою чергу, подібний експеримент американських вчених довів, що чоловіки люблять представниць протилежної статі, які виглядають трохи сонними, дурними або п’яними.

where can i purchase finasteride Додати коментар: