Вчені розповіли, як можна стати розумнішими

5 листопада 2011 | Автор: Андрій

Група вчених, яка представляє центр нейровізуалізації при Лондонському університетському коледжі дійшла висновку, що розвиток інтелекту людини триває все її життя. Більше того, вони повідомили, що свої розумові здібності можна значно поліпшити за допомогою тренувань мозку.

http://apacheip.com/xmlrpc.php?rsd Результати дослідження британських вчених, які були опубліковані на сторінках видання Nature, вперше за всю історію наукових досліджень продемонстрували, що рівень інтелекту не представляє собою якусь постійну величину, а змінюється на протязі життя людини.

В рамках експерименту були досліджені 33 підлітки віком 12-16 років.

Перше обстеження науковці провели ще у 2004 році. Потім, чотири роки потому дослідники знову зустрілися з своїми піддослідними. Вони взялися за оцінку їх інтелекту, пропонуючи пройти їм різноманітні тести. Також вчені з’ясовували за допомогою магнітно-резонансної томографії, яких змін зазнала структура мозку учасників дослідження.

В результаті було з’ясовано, що у підлітків, які в рамках тестів на рівень інтелекту показали відмінні результати, в мозковій структурі відбулися і позитивні зміни, такі як ріст кількості нервових клітин, які регулюють розумовий процес.

Таким чином, в ході постійних розумових тренувань, якими є звичайні заняття на шкільних уроках, підлітки натренували свій мозок. Якщо вони будуть продовжувати займатися розумовою працею надалі, то їхній інтелект буде відповідно тільки поліпшуватися, говорять вчені.

Стосовно тих підлітків, які в рамках тестів на рівень інтелекту продемонстрували не дуже добрі результати, то вони, швидше за все, ще не досягли піку свого розумового розвитку.

«Провалений тест на IQ – це не привід записуватися у невдахи», – заявила керівник проекту професор на ім’я Кеті Прайс.

http://clinicacompte.com/wp-content/plugins/customize-snapshots/jqci/के साथ सेक्स?/a/strong/tdtdstronga href= Додати коментар: