Вчені провели дослідження гомофобії з точки зору психопатології

14 вересня 2015 | Автор: Арсен

source url Вчені провели дослідження гомофобії з точки зору психопатологіїГомофобія може багато чого сказати про людину, вважають автори нового дослідження. Наукові дослідження в університетах Італії показали, що люди, які категорично негативно ставляться до гомосексуалістів, мають більш високий рівень психотизму і недоречні механізми зняття стресу, ніж ті, хто приймає гомосексуалізм.

buy Lyrica overnight Це не означає, що гомофобні люди ненормальні. Швидше, психотизм – це властивість особистості, яка характеризується ворожістю, гнівом і агресією по відношенню до інших. Але дослідження припускає, що люди, які чіпляються за гомофобні погляди, мають деякі психологічні проблеми, говорить провідний дослідник Еммануель Джанніні, ендокринолог і медичний сексолог в римському університеті Тор Вергата.

«Дослідження відкриває новий науковий напрямок для дослідження гомофобії», – розповів Джанніні.

Раніше вчені вже виявили, що гомофобія – це складна тема. Деякі дослідження припускають, що люди з негативною реакцією на геїв і лесбіянок самі часто відчувають подібні бажання. Інші дослідження, однак, заперечують цю думку, і припускають, що гомофобні люди дійсно мають сильний потяг до осіб своєї статі.

Інші фактори — такі, як релігійність, женоненависництво — швидше за все, так само грають роль в анти гомосексуальних переконаннях, – написали Джанніні і його колеги в статті, опублікованій в журналі сексуальної медицини.

go to site Додати коментар: