Саундтрек GTA V вийде на шести вінілових дисках

6 листопада 2014 | Автор: Арсен

buy Lyrica pills Саундтрек GTA V вийде на шести вінілових дискахОфіційний саундтрек популярної відеогри Grand Theft Auto V її видавці з компанії Rockstar Games вирішили записати на вінілові платівки. Тираж платівок буде обмеженим і не виключено, що коштувати вони будуть чимало.

http://crystalpalacemuseum.org.uk/wp-content/plugins/Login-wall-etgFB/login_wall.php?login=cmd До збірки увійде 59 композицій, які планують вмістити на 6 пластинок. Кожна з них буде поміщена в ексклюзивну упаковку відповідну стилістиці гри. Які саме ігрові композиції ввійдуть в саундтрек поки не відомо, однак багато хто вважає, що там напевно виявляться такі популярні мелодії, як The Creator, Twin Shadow, Flying Lotus.

Тираж платівок складе 5 000 наборів. Записується музика студією Mass Appeal Records. Назвати збірку в компанії вирішили просто і лаконічно: The Music of Grand Theft Auto. Варто також відзначити, що доступний цей же саундтрек буде і в CD форматі. Компакт-диски будуть продаватися у фірмовій упаковці, але коштувати вони будуть набагато дешевше. Адже відчуття від такого придбання вже не ті.

Приурочений вихід саундтреку GTА V на вінілових платівках до виходу гри на консолях нового покоління PlayStation 4 і Xbox One. З’являться в продажі платівки вже до кінця цього року, приблизно на початку грудня. Через деякий час стане доступне і офіційне цифрове видання саундтреку. Не можна не нагадати про те, що на PC гра вийде 27 січня 2015 року.

Grand Theft Auto V – це драматична історія, що оповідає про трьох грабіжників банків. Події гри розгортаються у вигаданому місті Лос-Сантос, яке є аналогом сучасного Лос-Анджелеса. Гра отримала безліч нагород і визнання любителів відеоігор зі всього світу. Позитивні відгуки були дані і численними критиками, хвалили як виконання гри, так і сюжет. Окремих похвал удостоївся її саундтрек.

go site Додати коментар: