Результати опитування: люди дуже прив’язані до своїх смартфонів

9 вересня 2015 | Автор: Арсен

follow site Результати опитування: люди дуже прив’язані до своїх смартфонівУ новому опитуванні взяли участь 4000 британців. Фахівці з’ясували: більше третини респондентів перевіряли свої смартфони від 25 до 50 разів у день. 16% робили це більше 50 разів на день, повідомляє The Daily Mail.

buy cheap Seroquel no prescription Кожен десятий тягнувся до свого смартфону відразу після пробудження (не тільки для того, щоб вимкнути будильник). 53% брали телефон в руки кожні 15 хвилин.

Майже 50% респондентів у віці 18-24 років користувалися смартфоном кожні 5 хвилин. В основному вони стежили за повідомленнями, електронною поштою і оновленнями у соціальних мережах. 28% щодня заглядали в смартфон за п’ять хвилин до того, як вимкнути світло перед сном. В цілому респонденти перевіряли смартфони 1,1 мільярда разів в день.

Більшість опитаних діставали смартфони при кожному зручному випадку. Дві третини користувалися ними в громадському транспорті, 60% – на роботі і майже 50% – під час зустрічей з друзями.

95% дорослих користувачів смартфонів робили з допомогою телефонів фото. Дві третини ділилися фотографіями в соцмережах або відправляли їх в повідомленнях.

go to link Додати коментар: