Послання до інопланетян назвали сексистськими і расистськими

12 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://intouch-business.com.gridhosted.co.uk/success-stories/third-sector-charity-software/ Послання до інопланетянАстрономи й філософи з Великої Британії заявили, що надіслані в 70-ті роки послання інопланетянам є сексистськими і расистськими.

Tastylia tadalafil 20 mg Дискусія мала місце на фестивалі науки в Бредфорді. Мова йшла про ідентичні пластинки з анодованого алюмінію, що встановлені на космічних апаратах «Піонер-10» і «Піонер-11». Вони повинні доставити відомості про Землю та людину за межі Сонячної системи. На платівках, зокрема, зображені голі жінка і чоловік. Автором послання став астроном та вчений Карл Саган, а малюнки зробила його дружина Лінда Саган.

Тепер же фахівці звинувачують зображення в сексизмі і расизмі. Вказується, що головна роль на них належить чоловіку, який піднімає руку у вітанні, а жінка «покірно і смиренно стоїть за його спиною». Невдоволення викликало й те, що обидві людини є представниками європеоїдної раси. А адже за минулі десятиліття співвідношення рас сильно змінилося. Простіше кажучи, нові послання будуть виглядати інакше.

Авторам повідомлень не звикати до критики в свою адресу. Одні вважали пластинки занадто антропоцентричними, інші вказували на «непристойну» наготу зображених людей. Також робили акцент на тому, що повністю розшифрувати послання дуже складно і жителі інших світів (якщо такі існують) просто не зрозуміють, про що йдеться.

Від апарату «Піонер-10» останній слабкий сигнал отримали у 2003 році: тоді він рухався у бік Альдебарана. «Піонер-11» вийшов за межі нашої системи і в даний час повинен летіти у напрямку сузір’я Щит. Цікаво, що представники проекту SETI взагалі виступали проти того, щоб відправляти послання в космос. Вони порахували, що це становить небезпеку для людей, так як інопланетні цивілізації можуть бути агресивними.

follow Додати коментар: