Музика «ВКонтакті» буде платною

28 червня 2014 | Автор: Арсен

Музика «ВКонтакті» буде платною Популярна соціальна мережа «ВКонтакті» почала спільну роботу з Національним музичним видавництвом над легалізацією свого контенту. За угодою, НМВ надасть доступ «ВКонтакті» до каталогу, де наявні тисячі пісень, включаючи таких популярних російських артистів, як Іван Дорн, Нюша, Білан, Буту сов і інші.

go here Але наголошується, що складений договір не вирішує основної проблеми з авторськими правами соцмережі, тому що він ніяк не знімає претензії з боку міжнародних студій звукозапису. Виконавчий директор НМВ каже, що видавництво з соціальною мережею крім плеєра також створять агрегатор прав на музичні відеозаписи та аудіозаписи.

Говориться, що в рамках угоди соцмережа залишить музику безкоштовною для користувачів у версії ВК для мобільних пристроїв і комп’ютерів.

Експерти ринку вже багато разів говорили, що проблеми піратського контенту не дадуть «ВКонтакті» можливість провести IPO. У минулому липні президент «Амедіа» Олександр Акопов розповідав, що очищення соціальної мережі від піратських матеріалів дасть можливість інвесторам оцінити мережу в декілька млрд. доларів. Первинне розміщення акцій компанія планувала в 2012р., однак співзасновник соцмережі Павло Дуров чомусь відклав на невизначені терміни вказаний лістинг.

На даний момент фінансова складова угоди все ще залишається прихованою. «ВКонтакті» не повинна платити якісь фіксовані виплати або ж давати ті чи інші гарантії на обсяг мінімального використання контенту. Обидві сторони домовилися розподіляти майбутні доходи з таких сервісів, як, наприклад, музичний плеєр, призначений для прослуховування композицій, які є «ВКонтакті».

buy Lyrica 300 mg online uk Додати коментар: