Малюнки розкажуть про інтелект дитини

20 вересня 2015 | Автор: Арсен

cheap Robaxin Малюнки розкажуть про інтелект дитини Здібності до малювання у чотирирічної дитини можуть вказати наскільки вона буде розумною через десять років. Дослідження Королівського коледжу Лондона виявили, що творчі зусилля маленьких художників можуть мати серйозне значення, пов’язане з генетикою і інтелектом.

Діти, які створюють красиві малюнки, показують хороші результати вербальних і невербальних тестів. Ці тести проводили з чотирирічними дітьми і з ними ж проводили тестування, через десять років, коли їм виповнилося чотирнадцять.

Тим не менше, дослідники заспокоюють батьків, у яких діти не мають особливих художніх навичок. Не варто впадати в паніку, тому як тут має місце величезний діапазон факторів.

Дослідження дітей

Завдяки батькам, психологи мали можливість залучити 15504 дітей на тестування у віці від чотирьох років. Результат тестів оцінювався за шкалою від 0 до 12 балів. Твори були оцінені з точки зору правильності форм, таких як голова, очі, ніс та інших.

Журнал “Наука психології” назвав помірним зв’язок результатів тестування та рівня інтелекту у віці чотирьох і чотирнадцяти років у тієї ж дитини. Цей тест був розроблений ще в 20-х роках минулого століття для оцінки інтелекту і його результати були прогнозовані для чотирирічних дітей. Але дивує те, що тест актуальний і має взаємозв’язок з тією ж дитиною через 10 років.

Генетика людини

Були порівняні малюнки дітей-близнюків у віці чотирьох років, чий генетичний код ідентичний і дітей-близнюків, чий генетичний код розрізняється. Вдалося з’ясувати, що результати тесту у першої групи дітей схожі, на відміну від результатів тесту у другої групи.

Дане дослідження також наочно показує, що факт залежності краси дитячого малюнка від інтелекту є взаємозв’язком мистецтва і науки.

Коментарі (1) на "Малюнки розкажуть про інтелект дитини"

  1. Елена коментує:

    Дорогие мамочки) Купите своему малышу развивающий журнал «Познайко».Не пожалеете!!! Красочный, развивающий с играми и головоломками. На своем опыте могу сказать, купила крестнице, очень довольна иона и мама, есть чем занять ребенка.)К тому же журнал издается для разной возрастной категории и на 2х языках, что не может не радовать. http://posnayko.com.ua/about/about-journal/

orlistat 120 mg no prescription required Додати коментар: