Google остаточно закрила російськомовний сервіс «Запитання і відповіді»

30 квітня 2015 | Автор: Арсен

click here Google остаточно закрила російськомовний сервіс «Запитання і відповіді»Вперше представники компанії Google заговорили про закриття сервісу «Запитання і відповіді» навесні 2014-го року. Тоді пролунала заява, що сервіс закривається 23 червня 2014 року і користувачі більше не зможуть задавати чи відповідати на питання. Однак компанія зберегла можливість читання раніше створених питань і відповідей. Але тепер, у 2015 році Google остаточно припиняє роботу цього сервісу і весь контент буде видалений. На щастя відкрився новий, аналогічний ресурс, який зберіг всі питання і відповіді з otvety.google.ru. Мова йде про RPI.su.

go to site Відомо, що російські користувачі досить активно використовували цей сервіс для розвитку бази знань в багатьох інформаційних областях.

Представники компанії вже прокоментували рішення про закриття свого дітища. Основною причиною завершення проекту, стало падіння популярності сервісу «Питання і відповіді» у багатьох країнах, у зв’язку з розвитком місцевих, більш затребуваних інформаційних веб-ресурсів.

Пояснення Google на сторінці сервісу: Питання і відповіді були створені, коли в інтернеті не вистачало корисних даних на мовах деяких країн. Але ситуація змінилася, і виникло безліч схожих сервісів, де користувачі самі можуть створювати контент.

Нагадаємо, сайт «Питання та відповіді» від Google був вперше запущений в Рунеті в 2007 році і відразу почав користуватися чималим успіхом серед користувачів. Пізніше з’явилися версії сервісу для арабського і китайського інтернет-простору. Сьогодні з цим сервісом, більш ніж успішно конкурує російський веб-ресурс, відомий як «Ответы@Mail.ru». У «Запитаннях та відповідях» існувала своя система рейтингу. Так, відповідаючи на те чи інше запитання, користувачі отримували за це бали і таким чином рухалися по «кар’єрних сходах», стаючи експертом у якійсь сфері.

Варто підкреслити, що Google часто переглядає політику своєї діяльності і відмовляється від другорядних проектів або тих, життєвий цикл яких вже закінчився. Наприклад, влітку 2013 року закрився сервіс синхронізації RSS-стрічок під назвою «Google Reader», в результаті чого постраждали більшість розробників «читалок» новин, які використовують Reader для синхронізації.

http://agrovida.org.pe/page/2/ Додати коментар: