Експеримент: художник проведе 28 днів у віртуальній реальності

27 листопада 2014 | Автор: Арсен

http://thermograve.co.uk/category-sitemap.xml Експеримент: художник проведе 28 днів у віртуальній реальностіХудожник Марк Фарід вирішив провести 28 днів у шоломі віртуальної реальності, протягом яких він не буде спілкуватися з людьми, і буде бачити світ очима іншої людини. З допомогою цього соціально-художнього експерименту, названого “seeing-I” , він сподівається дізнатися, яка частина в людині спадкова, а яка набута.

watch Людину, яка буде перебувати по той бік експерименту, ще належить знайти в процесі відбору. “Інша” буде носити віртуальні окуляри 24 години на добу, які будуть записувати аудіо і відео. Жива зйомка буде передаватися художнику, що знаходиться в ізольованому місці з ліжком, туалетом і душем. Місце, розташоване в галереї Лондона буде виставлено на загальний огляд.

Єдиний контакт з людиною, яка буде у Марка під час 28-денного проекту – це одна година в день з психологом, який буде мовчки спостерігати і слухати його. Як стверджують фахівці, такий досвід може назавжди змінити його.

Проект може мати непередбачені психічні та медичні наслідки, а медичний персонал буде постійно перебувати поруч, щоб стежити за станом Марка. Протягом проекту стане ясно, чи почне молодий чоловік втрачати своє “я” і занурюватися в реальність іншої людини.
Протягом 28 днів художник не буде ні з ким спілкуватися, і його будуть годувати, не доторкаючись до нього. Марк буде носити шолом віртуальної реальності Oculus Rift і уві сні. Йому дозволять приймати душ, ходити в туалет, спати і їсти тільки, коли це буде робити “інша” людина.

Марк сподівається з’ясувати, чи можуть технології так вплинути на наш мозок до такої міри, що ми забудемо, хто ми є. Іншими словами, чи почне він вірити, що він і є його аватар.

go to site Додати коментар: