Дослідники змогли пояснити симпатію жінок до чоловіків у формі

4 січня 2013 | Автор: Андрій | Теги: , , ,

http://tomcarter.co.uk/selected-commissions/ Індійські вчені спробували дати пояснення слабкості, яку часто відчувають представниці прекрасної половини людства до чоловіків у формі.

where to buy Seroquel without a prescription За словами дослідників, з одного боку, жінки сприймають військових як освічених і надійних людей, які ніколи не хваляться своїми досягненнями і в більшості випадків поводять себе скромно. З іншого боку, як вважають вони, таким представникам сильної статі буває досить важко знайти другу половинку, так як через постійну зайнятість їм просто не вистачає на це часу.

Крім того, дослідники схиляються до думки, що сама професійна діяльність дуже і дуже часто стає причиною пробудження в чоловікові справжнього лицарства.

Один з авторів дослідження на ім’я Гітанджалі Шарма зазначив, що також військовослужбовцям може бути важко висловлювати почуття, які вони відчувають.

Представниці слабкої половини, які твердо прийняли рішення пов’язати життя з військовослужбовцем, повинні заздалегідь підготуватися до можливих досить тривалих періодів розлуки. Як правило, в результаті таких періодів, повернути відносини на колишній рівень досить важко, а в деяких випадках навіть неможливо. Але історично склалося так, що багато жінок стараються знайти партнера, який міг би захистити в тій чи іншій життєвій ситуації.

Таким чином, образ чоловіка у військовій формі затребуваний і в сучасному світі.

http://saunders-photography.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1515954159.4775600433349609375000 Додати коментар: