Чому є люди, які мріяли б бути тобою

22 вересня 2015 | Автор: Арсен

get link Чому є люди, які мріяли б бути тобою Як часто ви зупиняєте потік своїх думок, щоб просто оцінити своє життя? Навіть коли життя далеке від ідеалу, дуже важливо сподіватися на хороше. Величезна кількість людей на світі були б щасливі, якщо б мали те, що є у вас. І ось чому:

http://eceta.cz/en/tag/eu-en/ 1. Ви достатньо освічені, щоб прочитати це. Якщо ви читаєте цю статтю, то у вас є щось, за що вам слід бути вдячним. Це, як мінімум, початкова освіта. Вірите ви чи ні, але на землі живе 774 мільйони чоловік, у яких немає можливості отримати навіть початкову освіту. Це значний відсоток населення. Грамотність – це міст, який закриває розрив між зневірою та впевненістю, між плутаниною і розумінням, між сумом і надією.

2. Ви відносно здорові. Іншими словами, якщо ви захворіли сьогодні, то ви можете вилікуватися. Ніколи не варто недооцінювати дар здоров’я. Це найбільше багатство людини. Це основа і шанс для кожного бути щасливим і успішним. Це найкраще, що могло вам дати життя. Ваше тіло – це єдине місце, де ви завжди живете. Якщо ви досить щасливі і володієте тілом, що знаходиться в доброму здоров’ї, то будьте досить мудрі, що зберегти те, що маєте.

3. У вас є свобода вибору. Якщо ви часто переживаєте про те, що будете робити зі своїм життям, про свою кар’єру, сім’ю, про наступні кроки в житті, будьте вдячні. Відкинувши всі подробиці, це означає, що ви повні амбіцій, азарту, драйву, і ви вільні приймати свої власні рішення. У просторі між вашим “так” і “ні” є свобода. Це різниця між траєкторією, по якій ви йдете і бажаннями інших людей, які бачать для вас інші шляхи.

4. У вас достатньо коштів, що дозволити собі жити в комфорті. Ви не лягаєте спати голодними. Ви прокинулися сьогодні ранком з дахом над головою. У вас є вибір, який одяг вдягти. У вас є доступ до чистої питної води і до електроенергії. Ви зараз перебуваєте в Інтернеті. У вас є багато чого з того, що потрібно для життя. Бути багатим – це спосіб мислення. Будьте досить мудрі, щоб зрозуміти це.

http://lafranglaise.com/?p=358 Додати коментар: