Чоловік з красивою жінкою розумнішає

13 березня 2013 | Автор: Андрій

ordering Seroquel online Чоловік з красивою жінкою розумнішаєВчені змогли довести, що при гарних жінках чоловіки частіше використовують рідкісні вирази і слова.

go here Експеримент був проведений в Ноттінгемському університеті безпосередньо з відгуків на численні шлюбні оголошення, щоб встановити зв’язок мовних здібностей і статевого відбору. Гіпотеза, що мова людини розвинулася внаслідок жорсткої статевої селекції, була вже підтверджена: британські чоловіки, вгледівши красивих дівчат, починали користуватися рідкісними словами.

Давно доведеним вважається, що самці люблять продемонструвати самкам свою силу і красу, щоб підкреслити гарні гени, а також можливість зачати здорове потомство. З’ясувалося, що мовні здібності також відносяться до цього ряду, тому що інтелект разом з емпатією і добротою являє собою найважливішу характеристику потенційного партнера. А застосовуваний словниковий запас в першу чергу сигналізує безпосередньо про розвинений інтелект.

В ході даного експерименту виявилася чергова цікава особливість. Таким чином, жінки і чоловіки в рівній мірі зазвичай стверджують, що в своїх партнерах цінують саме інтелект. Тільки при цьому з’ясувалося, що це говорять щиро лише жінки, які воліють дійсно розумних чоловіків. Чоловіки при цьому зазвичай уникають жінок більш розумних і освічених, ніж вони.

Нагадаємо, людині для повсякденного спілкування цілком вистачає приблизно 2 тис. слів. Щоб насолоджуватися повною мірою художньою літературою, необхідно практично в 5 разів більше – приблизно 9 тис. слів.

http://havemedia.co.uk/industries Додати коментар: