Через спілкування в Інтернеті люди втрачають навик спілкування «вживу»

8 жовтня 2013 | Автор: Арсен

go to link Через спілкування в Інтернеті люди втрачають навик спілкування «вживу»Сучасні люди найчастіше більше спілкуються в мережі, ніж обличчям до обличчя. Електронні сервіси дозволяють практично в будь-який момент вийти на контакт з співрозмовником, що знаходиться в іншому куточку земної кулі, що неймовірно зручно і дозволяє економити масу часу. Однак, як стверджують вчені, зростаюча популярність онлайн-розмов негативно позначається на комунікативних здібностях користувачів.

where can i buy orlistat without a perscription? Професор Шеррі Теркл, співробітник Массачусетського технологічного інституту, виявила, що учасники інтернет-бесід схильні частіше ігнорувати один одного, а також багато брешуть і занадто довго підбирають фрази, чого не спостерігається при спілкуванні наживо.

За словами Шеррі, в останні роки ситуація тільки погіршується, тому що все більше дітей та підлітків з раннього віку звикають спілкуватися, наприклад, за допомогою соціальних мереж і сервісів на зразок «Скайпу». У книзі «Спільна самотність» психолог наводить дані своїх досліджень, що стосуються онлайн-спілкування.

Багато хто з учасників її опитувань підтвердили, що вважають за краще використовувати текстові повідомлення, тому що це дозволяє їм ретельніше вибирати висловлювання, щоб донести до співрозмовника саме ту інформацію, яку вони вважають потрібною. На цій підставі професор зробила висновок, що більшість користувачів при розмові лицем до лиця відчувають себе не так впевнено, як при листуванні в мережі.

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/envira/brownie/ Додати коментар: