Біоструми в житті людини

23 грудня 2012 | Автор: Андрій | Теги: ,

Seroquel cash on delivery При обміні речовин в організмі людини вивільняється енергія, як у вигляді тепла, так і у вигляді електрики. При цьому її кількість дуже різна: при роботі – більша, а при спокої – менша.

see url Біоструми, в людському організмі, вимірюють мілівольтами. Вимірюючи напругу м’яза живої жаби за допомогою гальванометра, він показує кілька часток вольта. Замкнуте електричне коло не створюється мертвим м’язом. Живі клітини всіх тканин і органів володіють електричною силою – серця, мозку, очей, шлунка, нервів, шкіри та інших.

Мікроелектрофізіологія займається вивченням біострумів клітин. Дослідження в даній області фізіології виявили, що різна діяльність органів, тканин і клітин обумовлює їх різний електричний потенціал. Дифузія іонів є причиною виникнення біострумів. Так, на поверхні клітина має позитивний потенціал, а всередині – негативний. Мікроелектроди використовуються для вимірювання потенціалів клітини.

Обміном речовин забезпечується підтримання на мембранах клітини електричних потенціалів. Так наслідок, порушення обміну речовин значно знижує клітинний електричний потенціал. По ньому і судять лікарі про стан і діяльність органів, тканин і клітин організму людини.

Дізнавайтесь про нові технології в сфері мобільних пристроїв оперативно!

go here Додати коментар: