Більшість людей втрачають терпіння після 2,5 хвилини очікування в черзі

19 липня 2011 | Автор: Андрій

Tastylia Portugal Більшість людей починають втрачати терпіння всього лише через 2,5 хвилини стояння в черзі, показує недавнє дослідження, проведене британською компанією myHermes.

buy provigil drug Дослідники виявили, що 150 секунд – це той самий рубіж, після якого більшість людей, які стоять у черзі (60 відсотків), починають виявляти нетерпіння: бурмотіти, а також іншими способами виявляти своє невдоволення.

Згідно з опитуванням, проведеним у Великобританії, через 5 хвилин очікування 50 відсотків людей вважають за краще покинути чергу, пояснюючи це тим, що довге очікування виводить їх з рівноваги. Кожен четвертий опитаний зізнався у тому, що йому доводилося втрачати гроші через небажання стояти в черзі за компенсацією або ж через небажання чекати своєї черги в салоні мобільного зв’язку для того, щоб оскаржити занадто великий, на їхню думку, рахунок.

Кожен другий опитаний визнав себе нетерплячою людиною. Кожен третій хотів би бути більш терплячим і соромиться своєї поведінки у ситуаціях, що вимагають терплячого очікування.

Не тільки черги змушують людей втрачати терпіння. Багато з опитаних сказали, що їх виводить з себе повільний інтернет, повільні водії і необхідність чекати відповіді оператора при дзвінку в колл-центр.

Кожен шостий опитаний хоча б один раз в житті лаявся з персоналом магазину через тривале очікування своєї черги, і кожен третій висловлював свої претензії операторам колл-центрів.

see Додати коментар: