5 цікавих психологічних фактів, які варто знати

28 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://global-mob.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1510177707.5433959960937500000000 5 цікавих психологічних фактів, які варто знатиНаша психіка – дуже складне і глибоке явище, щоб вмістити всі її особливості в невеликий список. Однак є кілька порад, які варто знати, щоб стати щасливішою і вільнішою від повсякденної рутини людиною. Деякі з порад можуть не допомогти вам особисто, але допоможуть вам краще зрозуміти інших людей.

  1. Якщо ви розповідаєте людям про свої цілі, ви малоймовірно їх досягнете.
  2. go Фахівці вивчали це явище з 1930-х років, і воно знову і знову підтверджувалося. Повідомляючи іншим про свої плани, ви задовольняєте своє “Я” і менше прагнете докладати зусиль, які потрібні для їх досягнення. Так що наступного разу, коли ви будете набридати комусь питаннями про їх наміри, пам’ятайте, що можливо ви збиваєте людину з шляху.

  3. Розумні люди недооцінюють себе, а неосвічені вважають себе видатними.
  4. Чим більш обізнаною є людина, тим більше можливостей вона усвідомлює, включаючи вірогідність того, що вона може бути неправа в тій чи іншій ситуації. Впевненість у власному інтелекті змінюється в залежності від ситуації, але не варто занадто зазнаватися.

  5. Ви міркуєте і приймаєте рішення більш раціонально, якщо думаєте на іншій мові.
  6. Дослідження, проведене Чиказьким університетом, виявило, що корейські студенти по обміну мислили більш раціонально і менш упереджено, якщо спочатку перекладали всю інформацію на англійську мову. Це можна пояснити тим, що при перекладі ви змушені осмислювати кожне слово, і приходите до більш виваженого рішення.

  7. Коли ви згадуєте щось, то ви насправді згадуєте останній раз, коли ви це пам’ятали, а не саму подію.
  8. З часом спогади людини спотворюються. Це все одно, що грати в “зіпсований телефон” з собою. З часом помилки накопичуються, а багато деталей просто опускаються.

  9. Музика може змінити ваш світогляд.
  10. Дослідження, проведене вченими з Університету Гронінгена, показало, що музика може значно вплинути на наше сприйняття світу. Взяти, наприклад, саундтреки до фільмів. Спробуйте переглянути улюблений фільм з вимкненим музичним супроводом, або програйте одну і ту ж сцену з різними піснями. Ви зрозумієте, як швидко ваше сприйняття того, що відбувається на екрані, змінюється.

get link Додати коментар: