Лінива тварина.

8 квітня 2010 | Автор: Андрій | Теги:

Цікаве про лінивців. Фото користувачів сайту flickr.comЛінивець – це тварина, яка все своє життя проводить на деревах в висячому положенні спиною вниз. На землю майже ніколи не сходить, але якщо зійде, то рухається дуже повільно. Так, черепаха рухається із швидкістю 700-800 метрів в годину, а швидкість лінивця сягає 150 метрів в годину (за словами фахівців, гранична швидкість пересування становить 225 метрів за годину), і тому лінивців називають найповільнішими і найледачішими істотами у світі тварин. Тобто на землі вони є безпорадними, зате на деревах мають багато переваг. Наприклад, мають лапи оснащені великими кігтями. Завдяки кігтям мають “мертву” схватку, тобто можуть так сильно вчепитися в дерево, що його не можуть відірвати декілька чоловіків, при цьому докладаючи величезних зусиль.

За допомогою унікальної шиї, яка має велику гнучкість і може обертатися на 270 градусів, легко дістає їжу з кожного боку не переміщаючи своє тіло.

Взагалі будова тіла лінивців дуже цікава. Ось ще декілька фактів:

http://oceanadesigns.net/old/wp-admin/ 1. маса тіла дорослого лінивця коливається від 4 до 9 кг, а довжина може досягати 60 см;

2. за хвилину серце здійснює 80 ударів. Саме серце не велике і займає 0,3% від загальної ваги особини;

can you buy Lyrica online 3. порівняно з серцем, шлунок у цієї тваринки величезний. Його вага досягає 30% від загальної;

4. живляться переважно вночі і можуть обходитися без їжі місяць;

5. сплять лінивці досить довго, іноді по 15 годин на добу;

6. в шерсті лінивця завжди мешкають і відкладають яйця деякі види метеликів. Для метеликів, шерсть лінивця – це так званий “живий дім”.
______
Какая свадьба обходится без свадебного торта. свадебный торт – это незаменимый свадебный атрибут, который можно заказать в Киеве на tortnazakaz.kiev.ua.

Додати коментар: