Трюфель – унікальний підземний гриб.

23 квітня 2010 | Автор: Андрій

Трюфель. nonprescription orlistat Трюфель – делікатесний гриб, що росте під землею на глибині до buy Pregabalin india 30 см. Це справжній їстівний шедевр природи, який славиться незвичайним ароматом.

У природі поширені два види трюфелів – http://toriigateinc.com/z64yw5/he8iy-iv14396/110femaleswimsuit-ka/mk7_6twh.wamn білий та чорний. Чомусь так склалося, що білий трюфель більше ціниться в Італії, а чорний трюфель, або його ще називають «діамантом кулінарії», у Франції. Ці гриби збирають не лише в Італії та Франції, а й у Росії, Іспанії, Португалії, на півдні Німеччини, а також в інших країнах, де існує теплий і помірний клімат.

Чорний трюфель. Фото - Вікіпедія.

Розшукати чорний чи білий трюфель не так просто, адже вони ростуть під землею. Для пошуку цих грибів використовують спеціально навчених свинь або собак, які за допомогою нюху, можуть відчувати трюфель за 50 метрів. А для того, щоб тварини не з’їдали знайдений гриб, їм перев’язують рот.

Трюфеля вважаються надорожчими грибами у світі. Ціна здебільшого залежить від ваги і якості гриба. Так, в 2008 році на одному із аукціонів мільярдер Стенлі Хоу, виложив чималу суму «вічнозелених» за білий трюфель, а саме 200 тисяч.
______
Для того, чтобы любой сайт стал успешным, необходимое продвижение сайтов. Доверьте дело настоящим сеошникам.

Додати коментар: