Мацутаке – король японських грибів.

23 квітня 2010 | Автор: Андрій

Мацутаке - король японських грибів. follow site Мацутаке – це найбільш цінний гриб у go site Японії та інших країнах http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/marble/ Азії. Великої цінності цим грибам надає їх рідкість, адже ростуть вони тільки у природних умовах на стовбурах червоної сосни. Ще більше цінується тим, що до сьогоднішніх днів штучно ці гриби ще ніхто не зміг виростити.

Гриб мацутаке відомий ще під назвою “сосновий гриб”, тому, що росте на стовбурах сосни. Також може називатися “королем японських грибів”, тому, що має неперевершений смак і насичений грибний аромат.

Даний вид грибів широко використовується у східній кухні, як делікатес. Мабуть, входить до меню кожного японського ресторану.

Також він є затребуваний у медицині. Вважають, що гриби мацутаке мають особливі лікувальні властивості і активно впливають на обмін речовин.

Мацутаке. Фото.

Мацутаке називають одними з найдорожчих грибів у світі (а найдорожчим є гриб Трюфель). А так, як кількість цих грибів у природі різко скоротилася із-за шкідливих комах, що знищують хвойні дерева, ціна відповідно зросла у декілька разів. Сьогодні, за пів-кілограма грибів доведеться віддати більше тисячі доларів. Але існують і особливі види мацутаке, ціна на які становить більше 2-ох тисяч доларів.
______
Здесь всегда качественная Натуральная косметика из Израиля. Каждый сможет найти любимую косметику.

Додати коментар: