Які зорі називають червоними гігантами?

31 січня 2010 | Автор: Андрій

buy Pregabalin Lyrica uk Які зорі називають червоними гігантами?Червоні гіганти – це величезні холодні зорі. Вони перевищують Сонце по діаметру в десятки і сотні разів, а по масі – від 1,5 до 15 (надгіганти – до 50) разів. Температура їх поверхні складає 3-4 тисячі градусів Кельвіна. Червоні гіганти мають складну внутрішню будову. Їх ядро багате гелієм з невеликою кількістю домішок важких елементів, але не є джерелом ядерної енергії, оскільки в ньому не відбувається ядерних реакцій.

buy generic Maxalt online Щільність речовини в ядрі червоного гіганта настільки велика, що воно по своїй будові близьке до білого карлика. Навколо ядра розташований тонкий енерговиділяючий шар, де і протікають термоядерні реакції перетворення водню в гелій. Потім йде дуже протяжна оболонка, що займає близько 90 відсотків радіусу зірки. У цій оболонці поміщена більша половини маси червоного гіганта. Не дивлячись на високу щільність в ядрі, середня щільність червоного гіганта набагато нижча від сонячного і, як правило, не перевищує одного міліграма на кубічний сантиметр. Так, середня щільність червоного надгіганта Бетельгейзе складає всього шість десятитисячних міліграма на кубічний сантиметр, або 1/2000 щільності повітря при нормальному атмосферному тиску.

Фото: astrobio.net

_____
Вы уже давно мечтаете купить книжку – Владимир Набоков: Лаура и ее оригинал. Тогда здесь вам рекомендуют купить Владимир Набоков: Лаура и ее оригинал.

buy Pregabalin online australia Додати коментар: