Як зароджуються зорі?

31 січня 2010 | Автор: Андрій

click here Як зароджуються зорі?Зорі зароджуються з речовини, яка утворюється в результаті тривалого процесу конденсації газово-пилових хмар в міжзоряному просторі. Неоднорідність розподілу речовини в таких газово-пилових хмарах приводить до появи областей підвищеної щільності. У них сили гравітаційного тяжіння частинок перевищують газовий тиск, унаслідок чого речовина в таких газово-пилових згустках стискається, збільшуючи щільність і температуру.

http://1844house.com/duck-leg-confit/embed/ Ущільненню газово-пилових згустків сприяють також ударні хвилі, що породжуються, наприклад, вибухами найновіших зірок. Під дією гравітації такий згусток речовини продовжує ущільнюватися, частина гравітаційної енергії, що звільняється при стисненні, йде на нагрів, і утворюється так звана протозірка. Вона продовжує поволі стискатися і розігріватися доти, коли в її центральній області температура досягне декількох мільйонів градусів і почнеться термоядерна реакція синтезу водню в гелій. З цієї миті в центральній частині зірки, де панує температура в десятки мільйонів Кельвінів, генерується енергія, що підтримує випромінювання зірки протягом мільйонів (наймасивніші гарячі зорі) і навіть мільярдів (зорі типу Сонця) років. Утворення зірок відбувається групами, що складаються з десятків і сотень зірок. Процес зіркоутворення проходить і в даний час.

______
Приближается какое-то торжество, а вы не знаете что подарить своим близким людям. Здесь вы всегда найдете советы что подарить.

http://intouch-business.com/?galleries=fund-planning-screenshots Додати коментар: