Найяскравіша зоря нічного неба.

31 січня 2010 | Автор: Андрій

cheap finasteride generic Найяскравіша зоря нічного неба.Найяскравіша зоря нічного неба – Сіріус (в перекладі з грецької означає – виблискує), або ще її називають Альфа Великого Пса. Розташована від нас на відстані 8,6 світлового року, – одна з найближчих до нас зірок і сьома в порядку віддаленості від Сонця.

http://arsipkomik.com/work/kisah-nabi-ibrahim-a-s-di-negeri-firaun/ Діаметр цієї зорі майже вдвічі більший від сонячного, температура на поверхні Сіріуса складає близько 10 тисяч градусів (на видимій поверхні Сонця вона рівна приблизно 6000 Кельвінів).

Освічуваність Сіріуса в 24 рази перевищує сонячну. Із-за відносної близькості Сіріуса до нас, переміщення цієї зірки по небесній сфері значно помітніше, ніж інших зірок: за останні дві тисячі років зірка Сіріус змінила своє положення на небі приблизно на 44 кутових хвилини.

Німецький астроном і математик Фрідріх Бессель передбачив наявність у Сіріуса невидимого супутника, що обертається разом з Сіріусом навколо загального центру мас з періодом в 50 років. Цей прогноз Бесселя блискуче підтвердився в 1862 році в ході випробувань нового телескопа американським оптиком Альваном Кларком.

Таким чином, Сіріус – подвійна зірка, другим компонентом якої є білий карлик, відомий як Сіріус В.
______
Если с вашим компьютером произошла поломка, то вам предлагают обслуживание компьютеров в офисе, а также еще ряд услуг: it-аунсорсинг, настройка локальной сеты.

http://fantastic-ideas.com/favicon.ico Додати коментар: