Яка головна причина старіння обличчя?

2 квітня 2010 | Автор: Андрій | Теги:

http://tikkunspa.com/treatments/medical-aesthetics/ Яка головна причина старіння обличчя?Мабуть, вже не один раз ви задавали собі питання про старість, яка з часом приходить до кожної людини. Всі завжди хочуть виглядати молодими, енергійними, красивими, і ніколи нестаріти. Адже народна приказка говорить: “Старість не радість”.

f550134282271e1c90a86079e54a902d То яка ж основна причина старіння обличчя?

Раніше вважали, що процес старіння залежить лише від тонусу шкіри, який з віком знижується, і від м’яких тканин. А нещодавно американські учені, провівши дослід з’ясували, що однією з причин старіння обличчя є зміни форми кісток обличчя, особливо нижньої щелепи.

Провівши експеримент серед чоловіків і жінок різного віку (вікові категорії були поділені на три групи: від 20 до 36 років, від 41 до 64 роки, і старше за 64 роки), було з’ясовано, що з віком ширина і кут нижньої щелепи змінюється. А за словами хірурга Говарда Ленгстейна (Howard Langstein), нижня щелепа є основою частиною обличчя і всі зміни, що відбуваються з нею, впливають на загальний зовнішній вигляд людини. Тобто, вікове зниження об’єму цієї кістки приводить до провисання м’яких тканин, що кріпляться на ній. В результаті, тонус шкіри обличчя знижується, щоки і підборіддя западають, і людина набуває старого вигляду.
____________________
Багато відповідей на питання, які хвилюють молодих і енергійних дівчат та хлопців, можна знайти в корисних статтях інтерент видання для молоді.

follow url Додати коментар: