Як був відкритий Вітватерсранд — найбільше в світі родовище золотої руди?

15 вересня 2009 | Автор: Андрій

http://3xchange.com/?lang=en/?lang=en/?lang=en/?lang=en/?lang=en/?lang=en/?lang=en/partners За всю історію людства на планеті Земля здобуто близько 100 тисяч тонн золота, і майже половина видобута з копалень Вітватерсранда в ПАР. Іноді тут за рік видобували більше тисячі тонн дорогоцінного металу. А відкрито це унікальне родовище було зовсім випадково.

У 1886 році фермер Уолкер, що жив поблизу міста Йоханнесбурга, звернув увагу на камінь з відблисками латунного кольору. Вирішив про всяк випадок роздрібнити породу і промити пісок в посудині з водою. Як часто буває з новачками-золотошукачами, Уолкер помилився: зерна, що відблискували латунню, виявилися не золотом. Це був мінерал пірит, сульфід заліза, що не має особливої цінності. Але окрім піриту на дні посудини з промитою подрібненою породою змилася тонка яскраво-жовта смужка справжнього золотого піску!

Так було відкрито золото Вітватерсранда, найбільшого в світі скупчення дорогоцінного металу. Згодом виявилось, що тут же разом із золотом концентрується і уран. Таким чином, цінність родовища ще більше зросла.

http://oceanadesigns.net/images/granite/juparana-persa/juparana-persa.jpg Рекомендуємо:
Интернет-магазин подарков предлагает вам столовое серебро, а также разные ювелирные изделия из серебра, которые подойдут даже как подарок на свадьбу.

purchase Lyrica online Додати коментар: