В Азії можуть побудувати перший у світі водочос.

14 квітня 2010 | Автор: Андрій

orlistat in Canada Перший у світі водочосПоки деякі архітектори проектують неймовірні та унікальні хмарочоси, наприклад, Хмарочос, що обертається, інші задумуються над будівництвом підводних споруд – водочосів. Так-так, ви правильно зрозуміли, тому не дивуйтесь. Водочос – це споруда, яка підноситься не вгору, а під воду.

Tastylia Oral Strip no prescription Авторами проекту стали працівники архітектурного бюро Sarly Adre Bin Sarkum, які на щорічному конкурсі хмарочосів eVolo Skyscraper Competition представили перший у світі водочос. Вони стверджують, що це не просто водочос, а футуристичне і екологічно безпечне плавуче місто, яке може самостійно забезпечити себе усіма необхідними ресурсами.

Тобто, енергія буде отримуватися за допомогою хвиль, вітру та сонця, а також спеціальних «щупалець» (їх видно внизу на картинці), які крім виробництва кінетичної енергії будуть утримувати споруду на плаву. А спеціальні сільськогосподарські угіддя будуть забезпечувати мешканців продуктами харчування.

Спеціальні "щупальця", що отримують споруду на плаву.

Якщо все піде за планом, то в далекому майбутньому фахівці планують активно зайнятися будівництвом водочосів, бо вважають, що це може розвантажити сушу і вирішити проблеми багатьох густонаселених регіонів Землі.
____________________
Качественные недорогие стальные двери для ваших домов и квартир.

go here Додати коментар: