У Кореї завершено будівництво Великої Морської стіни.

5 червня 2010 | Автор: Андрій | Теги:

У Кореї завершено будівництво Великої Морської стіни.Найбільша в світі дамба, на яку було витрачено близько http://flexautomation.net/onedrive-for_business-6-july-1500-1600/ 20 років роботи та близько http://sandsfoot.com/domains/fookme.co.uk 2,6 мільярдів доларів, була офіційно відкрита 27 квітня цього року. Це диво інженерної техніки має трохи більше ніж buy Lyrica online cheap uk 34 кілометри в довжину, що і робить його гідним книги рекордів Гіннеса, в яку скоро воно і буде внесено.

Дамба під назвою Семангим, так само відома, як «Морська стіна» знаходиться на території Південної Кореї. А основним завданням даної споруди є захист території загальною площею у 401 квадратний кілометр.

Як відзначив президент країни Лі Мен Бак, завдяки зведенню даної греблі, вийде кардинальним чином змінити ландшафт Південної Кореї, зрозуміло, у кращий бік. З такою заявою повністю не згодні захисники природи, які впродовж всього часу будівництва продовжували подавати позови до суду і вимагали припинення будівельних робіт.

Вони переконані, що споруда греблі Семангим знищить величезну кількість флори і фауни, яка влаштувалася на території мілководдя. Цей конфлікт вдалося вирішити лише пішовши на компроміс з «зеленими», пообіцявши, що буде створена спеціальна комісія, яка буде контролювати рівень викидів у річку.
__________
Сегодня с большим развитием интернета есть потребность в создании хороших сайтов! создание сайтов Киев и вебдизайнерськи услуги в Киеве могут стать необходимыми для желающих иметь собственный сайт!

Додати коментар: